Відкрите заняття з Інь Йоги з Анастасією Савдєєвою

розміщено в: Uncategorized, Заходи | 0

Відкрите заняття з Інь Йоги

з Анастасією Савдєєвою

18.07.22 (ПОНЕДІЛОК) на 16:00

 

 

Анастасія Савдєєва

Маю вищу філософську освіту та більше 10 років вивчаю західну та східну містичні традиції. Для мене йога – це саме містична, медитативна практика, що дозволяє звільнитись від енергетичних блоків та стати блищим до свого істинного Я. 

Тому я надаю перевагу повільним, чуттєвим, глибоким практикам йоги, які дають змогу перетворити йогу на сеанс медитації та самопізнання.

Інь Йога — саме той напрямок, який дозволяє піти у глибини внутрішнього космосу та отримати незабутній досвід. На фізичному рівні ми робимо акцент на тканинах, що мають природу Інь, зокрема, з фасцією, а також оздоровлюємо суглоби. На енергетичному рівні ми звільняємось від блоків та очищаємо енергетичні канали, що дає змогу життєвій силі, прані, вільно циркулювати в тілі.

Також Інь Йога зарекомендувала себе як одна з найбільш ефективних практик у боротьбі з тривожними станами, адже надзвичайно повільний та медитативний характер занять дає змогу максимально розслабитись та очистити свідомість від непотрібних думок та переживань. На заняттях ми обов’язково практикуємо пранаями, що також допомагають нам у цьому.

Таким чином, ми комплексно оздоровлюємо свій організм, покращуємо стресостійкість та якісно покращуємо стан своєї власної енергії.

Три правила Інь Йоги:

  1. Працюємо на прохолодні м’язи (без розминки та не одразу після тренування або практики іншого стилю йоги).
  2. Входимо в асану на комфортну глибину та даємо тілу розслабитись повністю.
  3. Знаходимось в асані тривалий час (3-8 хв).

Інь Йога – найбільш глибока, повільна та медитативна практика, яка допоможе вам трансформуватись на фізичному та енергетичному рівнях, а також подарує незабутню подорож в власний внутрішній космос!

Попередній запис на відкрите заняття ОБОВЯЗКОВИЙ:

+38(096) 770-22-44;   +38(066) 410-41-37

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *