Пранаяма 10 жовтня о 18:30

розміщено в: Заходи | 0

 

Друзі! Студія Йоги Аюрведа з радістю повідомляє про відкриття нового класу-«Пранаяма та Здоров’я». Запрошуємо всіх бажаючих на відкрите заняття, яке відбудеться 10 жовтня о 18:30 у нашій Студії Йоги.

Як тільки на наших заняттях ви освоїте різні техніки пранаями, ви переконаєтеся, що пранаяма – це ефективна техніка, здатна принести несумірну користь і благотворно вплинути на всі сфери вашого життя. З її допомогою можна позбутися страхів, вилікувати хвороби від нервів, кардинально змінити свої уявлення про життя. І це не голослівна заява, адже дихальна практика «пранаяма» — це ключ до безцінного джерела того, що ми звикли називати «життєвою силою» чи праною. Єдичне знання стверджує, що весь Всесвіт пронизаний космічною творчою енергією, він наповнює все суще і дає йому життя. Саме ця енергія і називається Прана. Опанування ж техніками Пранаями дає людині можливість керувати цією енергією, спрямовуючи її потужний потік на творчі процеси в тілі та розумі. Оздоровлюючи таким чином і очищаючи своє грубе (фізичне) і тонке (розум, емоційна сфера, психіка) тіла від руйнівних тенденцій. В результаті людина починає глибше відчувати всю красу і велич життя, наповнюючись енергією радості і щастя. Треба лише дізнатися про цей ключ якнайбільше і зуміти скористатися ним, у чому ми з радістю вам допоможемо!

Ось що говорить Ашок про дихальну техніку Пранаяме: Пранаяма – спеціальні дихальні вправи, що впливають на фізіологічну складову людини, за допомогою зміни концентрації кисню і вуглекислого газу, а також на емоційну складову, впливаючи на неї через систему психосоматичних відповідностей за допомогою специфічних типів дихання. Пранаями допомогли мені вийти з важкої життєвої ситуації, вони дають можливість зрозуміти цей світ таким, яким він є. За допомогою пранаям, навіть на тяжкому життєвому шляху, Ви знайдете для себе вірну дорогу. Якщо практикувати пранаями та асани у комплексі з ведичним харчуванням, це призводить до оздоровлення всього організму. Я хочу, щоб люди нашої планети жили без хвороб і цього можна досягти через пранаями та асани. Також на своїх заняттях я познайомлю Вас з основами аюрведи. Поняття Аюрведа і двох частин: аюр – життя, вед – знання. Існують кілька простих, але дуже корисних формул з аюрведи, які позбавлять вас багатьох хвороб. Познайомлю вас як вибрати відповідну сторону світла для сну, як правильно харчуватися за принципами аюрведи. Приходьте! Ми завжди будемо раді вас бачити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *