.

Наталія Гінзбург

Співзасновник та керівник Студії .
«Моє особисте знайомство з йогою почалося у 2000 році. Щоденні тренування протягом 23 років і наполеглива віддача на килимку навчила мене життю. Йога стала моїм батьком, матір’ю та вчителем, практика виростила мене і продовжує оберігати. Крім фізичного зростання, йога розгорнула моє мислення, правильне дихання почистило шум в голові, а книги учителів – гуру, які прийшли в моє життя, відкрили світ зовсім з інших сторін. Тепер я точно знаю, що Творець, або ж просто Всесвіт, завжди оберігає нас і вказує шлях у скрутну хвилину. Але : про йогу не варто говорити – нею треба займатись! І зовсім не важливо скільки вам років і в якій ти фізичній формі, щоб почати- це все омана нашого соціального мислення. Досить умовляти себе, що для йоги ви не дуже розтягнути або ти не дуже здорови. Навпаки – лише з активністю до вас прийде сила, стійкість та гарний настрій! Пам’ятайте, що лише у здоровому тілі здоровий дух! На своїх заняттях я завжди намагаюся відстежувати індивідуальні можливості та здібності практикуючих. Рівень заняття варіюється від рівня підготовки групи від базового до просунутого. Мета практики: ділитися знаннями про те, як покращити не тільки фізичний стан людського тіла, але й допомогти людям стати спокійнішими, врівноваженими і щасливішими. Мій стаж викладання більш 10 років. Чекаємо на вас! Намасте 🙏»

Ахтаніна Наталія

Сертифікований фітнес-інструктор з напрямку Pilates. В минулому КМС зі спортивної гімнастики. Спробувала цей напрямок вперше в 2011, як реабілітаційний тренінг після отриманих в професійному спорті травм. За два роки активних тренувань зрозуміла, що потребую до практичних навичок ще й теоретичних знань. Почала навчання і вчусь постійно, бо напрямок хоч і заснований на початку 20 сторіччя, але досі розвивається і вивчається. Це комплексна методика розвитку тіла в гармонії з розумом. Це робота з тілом, спрямована на зміцнення мʼязів, контроль над кожним рухом та міць центра сили при стабільності хребта. Це повернення природнього стану тіла в просторі. Тренування по системі Pilates, хоч і спрямовані на відтворення здорового та підтягнутого тіла, але й допомагають розвантажити психіку, знизити рівень кортизолу та знайти баланс цього життя.

Наталія Власенко

Я практикую йогу з 2008 р. За освітою педагог. Прийшла до йоги, щоб вирішити проблеми зі здоров’ям. Закінчила І та ІІ Ступінь Школи йоги та систем оздоровлення. За час практики хатха-йоги опанувала інші напрямки роботи з тілом, такі як Су Джок, трипочаткова твіст-терапія, соматика Ханни, тайцзі та інші цікаві напрямки. Продовжую активно вчитися та практикувати.

Міла Журавель

Практикую йогу з 2012 року, напрямки аштанга, сукшма-вьяяма, флоу, силова, акро, нідра.  Сертифікований викладач хатха-йоги у стилі «Баланс-йога». Брала участь у семінарах та тренінгах з різних практик і методів йоги, і все ще в процесі роботи над собою та своїм тілом. Життя так багатогранне, так багато ще хочеться дізнатися!

Впродовж практики будемо м’яко, через віньяси, прислухаючись до власного тіла, відбудовувати і поглиблювати асани. І звичайно завершимо шавасаною під спів чаш.

Бажаєте змінити себе та своє тіло, відчути почуття цілісності та гармонії?

Приходьте, пробуйте, спостерігайте, прислухайтесь до свого тіла і воно Вам скаже Спасибі, а свідомість допоможе визначитись із справжніми бажаннями!

Починайте зміни з себе, з подяки до свого тіла!

 

Намасте

З Любов’ю, Міла Журавель.

 

Юлія Черненко 

 

Практикую Кундаліні Йогу вже 5 років та активно розвиваюсь у цьому напрямі, навчаючись у провідних світових Майстрів. На своїх класах наголошую на роботі з внутрішнім станом, завдяки чому йде відновлення цілісного сприйняття себе та навколишнього світу. Заняття складаються з медитацій, мантр, динамічних та статичних вправ, а також дихальних практик.

Лебедєва Марія

Практики з 2014 року.

Міжнародний сертифікат викладача універсальної йоги Йога Альянсу США.

Йога для мене – це постійна робота над собою. Це як ти живеш: що їси, о скільки прокидаєшся, з ким спілкуєшся, як відпочиваєш, чим заробляєш на життя… Це можливість змінитися самому і змінити світ навколо.

На заняттях ми розвиваємо не тільки гнучкість, але також силу та витривалість, координацію та реакцію. Для тренування гнучкості та статичної сили використовуємо асани, для витривалості та динамічної сили – віньяси, а для тренування координації та реакції – елементи Танцю Шиви.

Під час занять ми поступово, однаково опрацьовуємо всі частини тіла, за рахунок чого тренування виходить збалансованим і гармонійним. Це також сприятливо впливає на психоенергетичний стан.

При регулярній практиці покращується фізичний стан, минає втома, підвищується витривалість, піднімається настрій, стабілізується емоційний стан, приходить ясність думок.

Швачко Тетяна

Вітаю, друзі! Мене звати Тетяна.  Практика йоги увійшла в моє життя 11 років тому, і вже 8 років я викладаю. Я сертифікований тренер за міжнародним стандартом International Yoga teacher training (RYS 200 Yoga alliance) та викладач Інь-йоги і медитації Yin and Meditation Teacher Training Course, Індія.

Йога для мене не просто фізична практика, а система Світосприйняття, сутність перебування у цьому Всесвіті.
«Йога – це подорож самого СЕБЕ, скрізь СЕБЕ, до СЕБЕ» – Бхавагат Гіта.
Йога- це точка перетину усіх граней свого проявлення у Світі, гармонічна концепція яскравих змін та трансформацій якості життя.

Моя практика йога – мʼяка та зрозуміла: класична хатха і віньяса, пранаями, інь-йога та релаксація.
На моїх заняттях ви:
 – Підвищите рівень своєї Життєвої Сили (Прани) за допомогою технік дихання
 – Підримаєте фізичний стан всього тіла
 – Зміцните м’язовий корсет  та вирівняєте поставу
 – Покращите стан гормонального фону
 – Збалансуєте психо-емоційний навантаження
 – Перезавантажите свідоме-несвідоме
 – Відкриєте безкінечність Внутрішнього Світла
Запрошую вас у захоплюючу подорож разом, збагачуючи та надихаючи один одного!

Чому Студія йоги Аюрведа?

Та тому, що все в цій Студії унікальне: вона розташована в районі Старого центру в місці з сильною енергетикою. Вхід у Студію знаходиться з найсприятливішого боку Світу, зі Сходу, що повністю відповідає Природному Закону стародавньої науки Стхапатья Веда. Вас зустрінуть дві просторі світлі та затишні зали: Арья Аватара і Саттва Зал, вікна яких дивляться на Північ та Схід, що дозволяє циркулювати в приміщенні максимальному об’єму позитивної енергії. Крім того, Студія обладнана теплою інфрачервоною підлогою, що сприятливо впливає на фізіологію людини, тому займатися в нашій Студії Вам буде приємно і комфортно в будь-яку погоду.

На заняттях у нашій Студії ми ґрунтуємось на стародавніх знаннях класичної школи йоги.

Йога (Асани) – це перевірений часом науково-обґрунтований метод поліпшення фізичного та духовного здоров’я за рахунок пробудження власних сил організму. Практика йоги також допомагає підготувати тіло і свідомість до техніки Трансцендентальної Медитації, якій Ви можете навчитися в нашій Студії. Це унікальна техніка для ясності розуму, розкриття творчих здібностей, зниження стресу, поліпшення здоров’я.

У нашій студії Ви можете відвідати класи з Хатха Йоги, Йога Нідре, Кундаліні Йоги, Силової Йоги, Аштанга та Віньяса Йоги.

І результатом регулярної практики йоги та Трансцендентальної Медитації у нашій Студії для кожного з Вас стане: досконалість тіла та свідомості, оптимальний рівень здоров’я, гнучкість хребта, зміцнення м’язів, збільшення життєвої енергії. Завітайте до сучасної Студії Йоги Аюрведа, і Ви відчуєте: це те, що Ви шукали і, нарешті, знайшли!

Після занять йогою, Ви зможете насолодитися вишуканою здоровою вегетаріанською кухнею в кафе Аюрведа, яке знаходиться тут же. Наше кафе приємно здивує Вас демократичними цінами та сприятливою атмосферою.

Приходьте! Ми завжди будемо раді бачити Вас!   WWW.AYURVEDA-CENTER.COM.UA

yoga@ayurveda-center.com.ua Київ, вул. Дмитриївська, 39 +38 (096) 770-22-44 +38 (066) 410-41-37