.

Наталія Гінзбург

Практикую хатха йогу з 2000 року. Стаж викладання 3 роки. На заняттях практикую асани, пранаями, бандхі, мудри, віньяси, йога нідру. Завжди відстежую індивідуальні можливості та здібності практикуючих. Рівень заняття варіюється від рівня підготовки групи від базового до просунутого. Мета практики: ділитися знаннями про те, як покращити не тільки фізичний стан людського тіла, але й допомогти людям стати спокійнішими, врівноваженими і трохи щасливішими.

 

Наталія Власенко

Я практикую йогу з 2008 р. За освітою педагог. Прийшла до йоги, щоб вирішити проблеми зі здоров’ям. Закінчила І та ІІ Ступінь Школи йоги та систем оздоровлення. За час практики хатха-йоги опанувала інші напрямки роботи з тілом, такі як Су Джок, трипочаткова твіст-терапія, соматика Ханни, тайцзі та інші цікаві напрямки. Продовжую активно вчитися та практикувати.

Міла Журавель

Практикую йогу з 2012 року, напрямки аштанга-віньяса, віньяса-флоу, сукшма-вьяяма, силова, акро, нідра. Сертифікований викладач хатха-йоги у стилі «Баланс-йога». Брала участь у семінарах та тренінгах з різних практик і методів йоги, і все ще в процесі роботи над собою та своїм тілом. Життя так багатогранне, так багато ще хочеться дізнатися!

На заняттях практикуватимемо йогу м’яко, через віньяси, прислухаючись до свого тіла, відбудовуватимемо асани і звичайно ж завершуватимемо шавасаною.

Бажаєте змінити себе та своє тіло, відчути почуття цілісності та гармонії?

Приходьте, пробуйте, спостерігайте, прислухайтесь до свого тіла і воно Вам скаже Спасибі, а свідомість допоможе визначитись із справжніми бажаннями!

Починайте зміни з себе, з подяки до свого тіла!

 

Намасті🙂

З Любов’ю, Міла Журавель.

Юлія Черненко

Практику Кундаліні

Йогу вже 3 роки і активно розвиваюсь у цьому напрямку, навчаючись у провідних світових Майстерів. На своїх класах наголошую на роботі з внутрішнім станом, завдяки чому йде відновлення цілісного сприйняття себе та навколишнього світу. Заняття складаються з медитацій, мантр, динамічних та статичних вправ, а також дихальних практик.

Кундаліні йога – це, перш за все, йога свідомості. Вона навчить вас мистецтву керувати своєю енергією, відчувати її. А також – знайти той бажаний внутрішній баланс, який так необхідний у нашому сум’ятному світі.

Лебедєва Марія

Практики з 2014 року.

Міжнародний сертифікат викладача універсальної йоги Йога Альянсу США.

Йога для мене – це постійна робота над собою. Це як ти живеш: що їси, о скільки прокидаєшся, з ким спілкуєшся, як відпочиваєш, чим заробляєш на життя… Це можливість змінитися самому і змінити світ навколо.

На заняттях ми розвиваємо не тільки гнучкість, але також силу та витривалість, координацію та реакцію. Для тренування гнучкості та статичної сили використовуємо асани, для витривалості та динамічної сили – віньяси, а для тренування координації та реакції – елементи Танцю Шиви.

Під час занять ми поступово, однаково опрацьовуємо всі частини тіла, за рахунок чого тренування виходить збалансованим і гармонійним. Це також сприятливо впливає на психоенергетичний стан.

При регулярній практиці покращується фізичний стан, минає втома, підвищується витривалість, піднімається настрій, стабілізується емоційний стан, приходить ясність думок.

Рудаков Богдан

Викладач йоги, випускник 6-ти ступенів Школи йоги та систем оздоровлення Смирнових. Стаж викладання – 6 років.

Мій підхід у йозі – йога свідомості. Вважаю, що, розвиваючи усвідомленість, людина стає здоровою (в усіх планах), цілісною, досягає гармонії, рівноваги та балансу і живе більш повним, комфортним, щасливим життям. У своїх заняттях я беру за основу інструменти класичної йоги, поєднуючи їх з дихальними та медитативними практиками, з елементами соматики (за методом Фельденкрайза), з методами аутотренінгу, щоб знімати блоки, напруження у психіці, диханні та тілі та балансувати сили організму. Основний акцент роблю на коректне та безпечне виконання асан, роботу з хребтом, правильне дихання та намагаюся урізноманітнити практику.

На виході з практики завжди стан більшої усвідомленості, присутності в даний момент, новий ресурс енергії та здоров’я.

АНАСТАСІЯ САВДЄЄВА

Маю вищу філософську освіту. Більше 10 років вивчаю містичні традиції Заходу та Сходу, пишу наукові роботи та статті. Навчалась у майстрів зі Сполучених Штатів, Європи та Індії. Вивчаю санскрит та практикую ведичну астрологію джйотіш, а також проводжу сеанси та практики з кристалами. Веду курси з медитації, викладаю Віньяса Флоу та Інь йогу. Приділяю особливу увагу стану свідомості під час заняття йогою, перетворюю кожний урок в медитацію в русі.

Інь Йога — саме той напрямок, який дозволяє піти у глибини внутрішнього космосу та отримати незабутній досвід. На фізичному рівні ми робимо акцент на тканинах, що мають природу Інь, зокрема, з фасцією, а також оздоровлюємо суглоби. На енергетичному рівні ми звільняємось від блоків та очищаємо енергетичні канали, що дає змогу життєвій силі, прані, вільно циркулювати в тілі.

Також Інь Йога зарекомендувала себе як одна з найбільш ефективних практик у боротьбі з тривожними станами, адже надзвичайно повільний та медитативний характер занять дає змогу максимально розслабитись та очистити свідомість від непотрібних думок та переживань. На заняттях ми обов’язково практикуємо пранаями, що також допомагають нам у цьому.

Таким чином, ми комплексно оздоровлюємо свій організм, покращуємо стресостійкість та якісно покращуємо стан своєї власної енергії.

Три правила Інь Йоги:

  1. Працюємо на прохолодні м’язи (без розминки та не одразу після тренування або практики іншого стилю йоги).
  2. Входимо в асану на комфортну глибину та даємо тілу розслабитись повністю.
  3. Знаходимось в асані тривалий час (3-8 хв).

Інь Йога – найбільш глибока, повільна та медитативна практика, яка допоможе вам трансформуватись на фізичному та енергетичному рівнях, а також подарує незабутню подорож в власний внутрішній космос!

Друзі, запрошую Вас на свої регулярні групові або індивідуальні заняття з Інь Йоги або Віньяна Флоу Йога в чарівній Студії Йоги «Аюрведа».

Чому Студія йоги Аюрведа?

Та тому, що все в цій Студії унікальне: вона розташована в районі Старого центру в місці з сильною енергетикою. Вхід у Студію знаходиться з найсприятливішого боку Світу, зі Сходу, що повністю відповідає Природному Закону стародавньої науки Стхапатья Веда. Вас зустрінуть дві просторі світлі та затишні зали: Арья Аватара і Саттва Зал, вікна яких дивляться на Північ та Схід, що дозволяє циркулювати в приміщенні максимальному об’єму позитивної енергії. Крім того, Студія обладнана теплою інфрачервоною підлогою, що сприятливо впливає на фізіологію людини, тому займатися в нашій Студії Вам буде приємно і комфортно в будь-яку погоду.

На заняттях у нашій Студії ми ґрунтуємось на стародавніх знаннях класичної школи йоги.

Йога (Асани) – це перевірений часом науково-обґрунтований метод поліпшення фізичного та духовного здоров’я за рахунок пробудження власних сил організму. Практика йоги також допомагає підготувати тіло і свідомість до техніки Трансцендентальної Медитації, якій Ви можете навчитися в нашій Студії. Це унікальна техніка для ясності розуму, розкриття творчих здібностей, зниження стресу, поліпшення здоров’я.

У нашій студії Ви можете відвідати класи з Хатха Йоги, Йога Нідре, Кундаліні Йоги, Силової Йоги, Аштанга та Віньяса Йоги.

І результатом регулярної практики йоги та Трансцендентальної Медитації у нашій Студії для кожного з Вас стане: досконалість тіла та свідомості, оптимальний рівень здоров’я, гнучкість хребта, зміцнення м’язів, збільшення життєвої енергії. Завітайте до сучасної Студії Йоги Аюрведа, і Ви відчуєте: це те, що Ви шукали і, нарешті, знайшли!

Після занять йогою, Ви зможете насолодитися вишуканою здоровою вегетаріанською кухнею в кафе Аюрведа, яке знаходиться тут же. Наше кафе приємно здивує Вас демократичними цінами та сприятливою атмосферою.

Приходьте! Ми завжди будемо раді бачити Вас!   WWW.AYURVEDA-CENTER.COM.UA

yoga@ayurveda-center.com.ua Київ, вул. Дмитриївська, 39 +38 (096) 770-22-44 +38 (066) 410-41-37