МАСАЖИСТ:

Ясинський Леонід Олександрович
Я виріс у родині масажиста. З самого дитинства займався масажем та йогою. На даний момент я закінчив медичний коледж, навчався і навчаюсь особисто у провідних фахівців у масажі, пройшов безліч курсів з масажу та догляду за тілом, у тому числі професійні курси косметології обличчя та тіла, лазневі процедури, хамам, навчився основ остеопатії, реабілітації та конкретно працюю масажистом із 2015 року. Також у мене є 3 роки досвіду викладання йоги. Я компетентний у догляді за тілом та розумом. Після мого масажу Ви відчуєте приплив сил для ваших звершень або просто зможете відпочити від мирської суєти))

Запрошую Вас на будь-який сеанс!

З повагою, Ясинський Леонід.

. .

================================================================================================================================

МАСАЖИСТ

Попова Лариса
Мені завжди подобалось працювати з людьми, робити все для того, щоб людина отримала якісну послугу і пішла максимально задоволеною.
Сфера масажу надає можливість робити людей більш здоровими, красивими та щасливими, саме тому я обрала цю сферу. Буду рада запропонувати вам масажі тіла та обличчя.
З повагою, Попова Лариса.