Краніосакральна терапія – сучасний напрямок остеопатії, розроблений американськими лікарями і широко поширений в усьому світі.

Ви втомилися, перевтомилися, ослабли, схильні до перевантажень, стресів або депресії?

Це можна виправити! Швидко, м’яко та ефективно «видихнути» стрес, тривогу та негативні емоції, які застрягли в тілі – допоможе сеанс КСТ-терапії. Ви відчуєте себе більш щасливим і задоволеним життям, отримаєте заряд енергії. Підвищиться настрій, нормалізується гормональний баланс, покращиться функція імунної системи, знизиться схильність до стресів.

 

ЩО Ж ТАКЕ КСТ?

Розшифровується термін як краніо-сакральна терапія від слів краніум – череп, сакрум – хрестец. Це означає, що терапія працює з кістками черепа, хребтом і хрестцем, виявляючи та розблоковує зажими у тілі. Сучасна медицина виявила, наш череп не монолітний, він складається з великої кількості кісток, які рухаються в певному ритмі! І від того, наскільки вільно рухаються ці кістки, залежить наша здатність ясно мислити, аналізувати, приймати рішення. Крім цього, робота основних «фабрик» з виробництва гормонів – гіпофіза і гіпоталамуса – теж залежить від цього!

 

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ СЕАНС ​​КСТ?

Як же проходить робота терапевта та пацієнта?

Спочатку терапевт, перебуваючи у стоп пацієнта і працюючи з фасціальною тканиною, перевіряє, де є напруга, і дозволяє системі увійти в стан балансу. І коли це відбувається пацієнт відчуває, що потрапив в надійні руки, забуває про тривоги і розслабляється.

Потім виконується послідовне розслаблення поперечних структур – діафрагм для забезпечення кращої ликвородинаміки (ліквор – спинно-мозкова рідина), крово- і лімфотоку, а також венозного відтоку від голови. І тільки після цього починається робота з кістками черепа. Терапевт ніжним дотиком рук виконує перевірку на можливу компресію кісток черепа, здійснюючи дуже тонкі, практично непомітні оку рухи. З боку здається, що нічого не відбувається – терапевт просто накладає руки на різні частини голови пацієнта. Однак робота йде і не розрахована на зовнішні ефекти.

Під час сеансу можна заснути. Чудово! Значить терапія вам прекрасно підходить. Це добра ознака!

 

ЧИМ І КОМУ МОЖЕ ДОПОМОГТИ СЕАНС ​​КСТ?

Спочатку перші сеанси КСТ знімали напади головного болю. В даний час метод успішно працює в широкому спектрі завдань: для лікування депресії, невритів, артритів, сколіозів, сомато-емоційного звільнення, проблем із зором і вухами, широко використовується в стоматології, акушерстві та педіатрії.

КСТ швидко допомагає повернути емоційну рівновагу і працює як ресурсна практика для додання сил і енергії організму.

Не завжди результат настає миттєво – поліпшення настає поступово. І можливо після першого сеансу Ви не відчуваєте цього. Однак ваш організм впевнено йде на поправку.

КСТ-терапія, звичайно-ж, не панацея від усіх хвороб. Але вона дає прекрасний результат і не заподіює пацієнту ні найменшого дискомфорту.

 

Студія Йоги “Аюрведа”

Київ, вул. Дмитрівська, 39.

 

Запис:

+38 (096) 770 22 44

+38 (066) 410 41 37